Apie Marley

Dėl kokybės, funkcionalumo ir patrauklaus dizaino prekių ženklas „Marley“ asocijuojasi su namams skirtais gaminiais, atitinkančiais reikalavimus ir pasižyminčiais aukšta kokybe. Nuolatinė kokybės kontrolė ir sertifikavimas pagal DIN ISO 9001 standartą užtikrina patikimą darbo procesų ir produktų kokybę.

Dėl aplinkos apsaugos vadybos sistemos, kuri sertifikuota pagal ISO 14001, „Marley“ kuria pamatą nenutrūkstamam ir dokumentais pagrįstam bendrovės aplinkos apsaugos vadybos procesų tobulinimui. Į aplinką išmetama mažiau kenksmingų medžiagų, šiukšlių, nuotėkų, taupiai naudojami gamtiniai ištekliai ir auga darbuotojų išprusimas aplinkos apsaugos klausimais.

Sertifikavimas pagal ISO 50001 įpareigoja bendrovę diegti sistemas ir procesus, būtinus siekiant tobulinti elektros energijos vartojimo (energetinio efektyvumo) rodiklius.

Bendrovė „Marley“ žengia koja kojon su pažanga, domisi naujomis tendencijomis ir nuolat optimizuoja asortimentą, papildydama jį naujais inovatyviais produktais.

Klientų patenkinimas sudaro bendrovės filosofijos pamatą. Dauguma produktų montuojami paprastai ir greitai. Dėl plataus asortimento mes užtikriname sėkmę atliekant darbus savo rankomis.

Patikimumams ir kokybė – pagrindiniai bendrovės „Marley“ orientyrai siekiant tikslo.

Bendrovės gaminiai džiugina savo kokybe. Šie iš aukštos kokybės medžiagų kruopščiai gaminami produktai pasižymi šiuolaikiniu dizainu. Minėti gaminiai, kurių galima įsigyti visose didžiosiose statybų sektoriaus rinkose, atitinka įvairių šalių reikalavimus ir standartus. Bendrovė „Marley“ yra atidariusi gamybos įmones Vokietijoje ir Vengrijoje, be to, ji įeina į pasaulinio lygio koncerno „ALIAXIS“ sudėtį.

 

PRODUKCIJOS NAUJOVĖS

Būkite tikri – pasirinkus „Marley“ viskas pavyks

Produkcijos tobulinimas yra antras pagal svarbumą „Marley“ vykdomos politikos uždavinys. Pirmoje vietoje kitas uždavinys – klientų poreikių tenkinimas. Bendrovė siekia, kad dirbti su produkcija būtų paprasta. Dėl šios priežasties ji nuolat kuria modernesnes technologijas, tobulesnes detales ir sistemas.

Bendrovės darbo rezultatas – augantis klientų susidomėjimas ir noras vėl rinktis „Marley“ produkciją ir sistemas.