VENTILIACIJOS GROTELĖS

BENDROVĖ „MARLEY“ SIŪLO BET KOKIAI PATALPAI TINKAMUS SPRENDIMUS

fb467e37d2Bendrovės „Marley“ puikios konstrukcijos ventiliacijos grotelės ir sieniniai įvadai optimaliai pritaikyti vienas kitam, juos be ypatingų pastangų galima jungti arba įrengti reikiamoje vietoje. Šiuos gaminius galima nesunkiai pritaikyti atsižvelgiant į montavimo situaciją arba statybos sąlygas.

Privalumai, užtikrinantys Jums laisvą kvėpavimą:
Bendrovės „Marley“ ventiliacijos grotelės ir sieniniai įvadai

  • Gaminami iš atmosferos poveikiui atsparios polimerinės medžiagos, kurios sudėtyje nėra kadmio (atsparumas korozijai ir ilgas tarnavimo laikas).
  • Papildoma galimybė koreguoti padėtį ant montavimo rėmo.
  • Išorinės grotelės su nerūdijančiu, taškiniu būdu suvirintu (atitinkamai nedeformuojamu) tinkleliu nuo musių iš stiklo pluošto su plastikine danga.
  • Atsparumas smūgiams.
  • Gausus grotelių asortimentas, tinkamas visoms montavimo situacijoms.
  • Dizainas, pelnęs Hanoverio miesto pramoninio forumo apdovanojimą.

9de41657c8Sunkiai užsiliepsnoja

Atsižvelgiant į nacionalinius reikalavimus, taikomus virtuvės ištraukiamajai ventiliacijai, bendrovės „Marley“ stačiakampiai ventiliacijos vamzdžiai ir jų fasoninės dalys gaminami iš sunkiai užsiliepsnojančios medžiagos.
bf1f1ad49aDIN 4102-B1 Bendrovės „Marley“ plokščiųjų vamzdžių sistemoms naudojamos medžiagos kokybę kontroliuoja organizacija „MPA Braunschweig“. Šios medžiagos kokybė atitinka galiojančius reikalavimus (statybų priežiūros įstaigos leidimas P-3967/2744-MPA).

97bfc08b66Atsparumas UV spinduliams

Bendrovės „Marley“ gaminami stačiakampiai ventiliacijos vamzdžiai, grotelės ir kiti vamzdžiai yra atsparūs UV spindulių poveikiui. Šis privalumas ypač svarbus išorinėms ir vidinėms grotelėms.